KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5931473

nr 593 1473

Pastell

Signerad, Dansk konstnär, Gränd, 57x39

Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 augusti 2009
kl 17:46:44

10/8 09:41:45 1      100 kr
10/8 17:41:44 2      Vinnande bud